Meeskond

Estwatchi meeskonnas on pädevus, et disainida ja viia läbi uuringuid organisatsioonide väärtusahelate keskkondlikest ja sotsiaalsetest mõjudest, kommunikeerida uuringutulemusi kodanikele ja teistele huvipooltele ning olla dialoogis uuritavate ja neid mõjutavate osapooltega. 

Kõike selleks, et pürgida õiglasema, läbipaistvama ja kestlikuma majanduskeskkonna poole. 

Kommunikatsioonispetsialist, juhatuse liige

Kadri Org

Kadri loob ja teostab Estwatchi kommunikatsiooni ning nõustab organisatsiooni strateegiliste suundade kujundamisel. Loe rohkem siit.

Uurija, juhatuse liige

Uku Lilleväli

Uku vastutab Estwatchi strateegia ja teostuse eest ning veab eest vastutustundliku finantssektori temaatikat. Loe rohkem siit.

Partnerluste koordinaator

Johanna Lehtmets

Johanna vastutab kodanikuühiskonna kaasamise ning koostöö eest ja nõustab kommunikatsiooni teostamisel ja keskkonnateemade läbimõtlemisel. Loe rohkem siit

Keskkonnavaldkonna ekspert

Mart Kiis

Mart nõustab Estwatchis keskkonnateemade sisulist osa ning toetab nii kommunikatsiooniplaanide kui ka partnerluste loomist ja teostamist. Loe rohkem siit.

Praktika

Võimaluse korral kaasab Estwatch meeskonda praktikante, et toetada organisatsiooni missiooni saavutamist uuringute, huvikaitse, kommunikatsiooni või raha kaasamise kaudu.

Võimaluse korral kaasab Estwatch meeskonda praktikante, et toetada organisatsiooni missiooni saavutamist uuringute, huvikaitse, kommunikatsiooni või raha kaasamise kaudu. Huvi korral võta ühendust: http://www.estwatch.ee/kontakt/.